Efekty stosowania Eveline 8 w 1

21 listopada 2012 9 komentarzy
Odżywki do paznokci Eveline 8 w 1 używam już od czerwca. Najpierw stosowałam ja, aby wzmocnić moje paznokcie po manicure hybrydowym. Efekty nie były powalające, aczkolwiek udało mi się zapuścić dosyć długie paznokcie. Na ślub zdecydowałam się jednak na paznokcie żelowe. Żel miałam położony na moje paznokcie. Taki manicure wytrzymał mi aż miesiąc. Po miesiącu udałam się ponownie do kosmetyczki, aby usunęła mi ten żel  Niestety to była istna tortura dla moich paznokci, cały żel był spiłowany aż do mojego paznokcia  Od tej pory (z drobnymi przerwami) dalej stosuje Eveline. Jednak cały czas męczę się z rozdwajającymi się paznokciami. Chce nadmienić również, ze oprócz tej odzywki nie maluje w ogóle paznokci.

I tak w zasadzie nie mam jakiegoś super zdania o tej odzywce. Nie zraziłam się do niej, aczkolwiek nie widzę żadnych rewelacyjnych efektów  Poczekam, może musi mi nowa płytka paznokciowa odrosnąć  Jedynie, czego bardzo nie lubię w tej odzywce to zapach, którego nie da się wytrzymać! 

Efekty stosowania Eveline 8 w 1

BĄDŹ NA BIEŻĄCO :


9 komentarzy

 1. ja jestem z niej zadowolona, stosuję ją jako bazę pod lakier:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja tak samo jak Asia. używam często i jestem zadowolona a jak nie przechodzę tej kuracji, to też używam jej jako bazy, ale spotkałam się z opiniami, że po czasie wręcz niszczy paznokcie i wysusza, ale ja mam oliwkę z Eveline do skórek i paznokci to jakoś daję radę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja się zraziłam do tej odżywki, po tym jak mało co nie straciłam paznokci, ponieważ po pomalowaniu nią paznokci poczułam piorunujący ból i samo zmycie nic nie dało, musiałam maksymalnie obciąć a raczej ściąć paznokcie. Lepiej mają się bez niej :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Najlepsza dla mnie jest Sally Hansen, nie pamiętam dobrze nazwy, bo jest starta "maximum gro...." nie wiem, ale jest świetna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja już jej nie stosuję. Bolały mnie po niej paznokcie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapach faktycznie jest okropny, ale jeśli chodzi o działanie to u mnie strzał w 10!

  OdpowiedzUsuń
 7. mi ona jakoś nie podpasowała, a do tego strasznie wysuszyła mi skórki ;/

  OdpowiedzUsuń
 8. dla mnie jest ona w porządku, przestały pękać, jeśli mam tylko tę odżywkę... Ale dalej się łamią jak je pomaluję lakierem... Szukam czegoś mocniejszego

  OdpowiedzUsuń
 9. Miałam i swego czasu byłam zadowolona z efektów. Jednak strasznie mnie bolały paznokcie po jej nałożeniu - straszne uczucie. Teraz mam odzywkę z sh i jestem sto razy bardziej zadowolona.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Lubię konstruktywną krytykę.
Nie spamuj, w miarę możliwości zaglądam do wszystkich moich czytelników.
Zachęcam do obserwowania :)SZABLON BY: PANNA VEJJS.