Spotkanie blogerek urodowych we Wrocławiu 09.04.2016 / Relacja

20 kwietnia 2016 13 komentarzy
W sobotę 9. kwietnia miałam okazję po raz drugi uczestniczyć w spotkaniu blogerek urodowych. Spotkanie odbyło się w herbaciarni K2 we Wrocławiu. O pierwszym spotkaniu, w jakim brałam udział już pisałam. Dziś zdam Wam relację jak było na spotkaniu tym razem. Organizatorkami spotkania były Justyna i Dominika. Bardzo ucieszyłam się na wiadomość, że udało mi się dostać na to spotkanie. Uwielbiam poznawać nowe osoby, zwłaszcza te, z którymi łączą mnie wspólne zainteresowania.W spotkaniu uczestniczyło łącznie 14 dziewczyn. Dominika i Justyna wybrały fajne miejsce na spotkanie, było dosyć kameralnie i klimatycznie. Obsługa była bardzo miła i cierpliwa. Na spotkanie również dotarły: Ania Skrzyniarz i Monika Kobosko. Dziewczyny przedstawiły nam bliżej markę Joico, na której mają okazję codziennie pracować w salonie Happy Hair. Pani Ania już od dłuższego czasu jest moją fryzjerką i fajnie było się z nią spotkać w innym miejscu niż salon. Gdyby ktoś pytał, kto wyczarował ten blond na mojej głowie - odpowiadam: Ania Skrzyniarz. Ania jest bardzo ambitną osobą i świetnie dogadywała się z pozostałymi uczestniczkami. Widziałam jak je zarażała swoją pasją do fryzjerstwa. Uwielbiam przebywać w towarzystwie osób, które kochają to co robią i zarażają tym innych. Gdy Ania prezentowała markę, Monika na włosach uczestniczek pokazywała działanie prostownicy z płynną keratyną. Efekty były rewelacyjne. Justyna także miała okazję spróbować wyprostować dość wymagające włosy Dominiki. Ogólnie na spotkaniu była bardzo luźna atmosfera, rozmowy głównie kręciły się wokół kosmetyków. Po dziewczynach z salonu Happy Hair dołączył do nas Pan Mateusz, który przedstawił nam markę Livioon. Przyznam szczerze, że pierwszy raz o niej dowiedziałam się na tym właśnie spotkaniu. Każda z nas na tym spotkaniu otrzymała perfumy marki Livioon. Ja miałam niezwykłe szczęście, bo perfumy które otrzymałam trafiły w 100% w mój gust.

Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać inne blogerki, nie tylko z Wrocławia. Na spotkanie przyjechała Ola z Warszawy i Marlena z Berlina. Tak więc spotkanie to było wręcz międzynarodowe!Uczestniczki:

1. www.kobieca-strefa.pl - Dominika
8. http://tinaha.pl Tina 

Sponsorzy:


Dziękuję organizatorkom za możliwość wzięcia udziału w spotkaniu, oraz pozostałym dziewczynom za super spędzony czas. Zdjęcia są nie tylko mojego autorstwa. Wykorzystałam także zdjęcia Dominiki i Agaty.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO :


13 komentarzy

 1. Widać, że spotkanie było bardzo udane :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z blogów znam tylko 3 kobietki :) A co to za sympatyczna Pani, w tej biało czarnej bluzce (sukience?) w okularach?. Strasznie przypomina mi moją koleżankę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Można tylko pozazdrościć takiego spotkania. Mam nadzieję, że kiedyś także będę miała okazję uczestniczyć w czymś podobnym :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne spotkanie! Widać, że miałyście kupę radości :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja mina przy prostowaniu włosów Dominiki bezcenna :D hahahah

  OdpowiedzUsuń
 6. Super zdjęcia :) Miło popatrzeć

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, że spotkanie zaliczają Panie do udanych :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne atrakcje na Was czekały :)

  OdpowiedzUsuń
 9. mam nadzieje ze kiedyś będzie mi dane wziąć w takim spotkaniu udział i poznac tyle wspaniałych dziewczyn z podobnymi zainteresowaniami do moich ;D

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajne spotkanie i widać, że dziewczyny w dobrych nastrojach, czyli impreza udana :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Widać, że świetnie sie bawiłyście :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Lubię konstruktywną krytykę.
Nie spamuj, w miarę możliwości zaglądam do wszystkich moich czytelników.
Zachęcam do obserwowania :)SZABLON BY: PANNA VEJJS.